OFERTA

 

Specjalizujemy się generalnie w kompleksowej obsłudze inwestycji w zakresie dostaw: stali, wyrobów stalowych, armatury, aparatury kontrolno-pomiarowej, kształtek, rur, urządzeń ciśnieniowych i wentylacyjnych oraz w branży budowlanej.

 

W zakresie działania uwzględniamy również specjalistyczne usługi związane z kompleksową obsługą dostarczanych urządzeń , doradztwem technicznym oraz produkcją pomocniczą i transportem.

 

Obsługa tak wielu dużych inwestycji była możliwa dzięki naszej współpracy bezpośredniej z wieloma Hutami oraz producentami armatury: Fabryka Armatury Głuchołazy, Małapanew Armatura, Chemar Kielce, Chemitex Sieradz, EBRO - Armaturen, Gestra Polonia , a także z naszych bezpośrednich kontaktów z producentami w całej Europie. Jesteśmy także przedstawicielami producenta blachy trapezowej Huty Florian , w zakresie izolacji i otulin technicznych mamy podpisane z umowy z czołowymi producentami w Polsce.

 

Podsumowując jesteśmy firmą bardzo elastyczną, mogącą zaspokoić praktycznie każdą Państwa potrzebę w zakresie dostaw materiałowych przy bardzo dobrych cenach i korzystnych warunkach płatności.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY